Náš příběh

Tanec a jóga

Michal se věnuje latinskoamerickým tancům od svých 10 let, je 9-ti násobným mistrem České republiky a učí profesionální páry již řádku let. Poznali jsme se na tanečním parketě, Michal byl můj trenér a dovedl mě také k mezinárodní "třídě" v latinskoamerických tancích.

Já se jmenuji Zuzana a tancuji od dětství různé taneční styly, od 16 let také latinu. Józe se věnuji více než 15 let, baví mě objevovat a vnímat tělo a věnuji se také duchovnímu růstu (více na mých stránkách www.meneze.com). 

Při naší společné manželské cestě životem jsme zažívali spoustu radostí a štěstí stejně jako pár pořádných propadů, které nás zformovali na cestu jógy a sebepoznání. Nyní je naše taneční cesta a lekce jiné než předtím. Výkon a sebeprezentace přešla do lásky a radosti z tance, věnujeme se dětem a začátečníkům a přejeme si, aby radost z tance, zdravého těla a mysli zažívali všichni bez ohledu na věk a kondici.Pořádáme taneční lekce pro děti, cvičíme jogu ve skupinách i individuálně, pořádáme víkendy s tancem a jogou, baví nás učit také páry společenské tance.