Ladies latin and Yoga

Zlín

Zveme Vás na tanec a jogu v Taneční škole Fortuna ve Zlíně. Chtěli bychom Vám ukázat, že latina s jógou je skvělá kombinace. Ladies latin nás nahodí do vysoké tepové frekvence, budeme tancovat jednoduché variace, na které nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost. Po tomto kardiu nás čeká jóga, ve které zpevníme a zpružníme naše těla a závěrečná relaxace s muzikoterapií a čajem nás odnese do jiného světa mimo naši realitu.

Na jógu můžete samozřejmě pozvat i Vaše polovičky. můžete se přihlásit na jednotlivé lekce (150 Kč za lekci), nebo využít akci (250 Kč za obě) a dát si do těla spojením obou lekcí.


Už teď se na všechny těšíme!

Co doporučujeme na oblečení?
Na Ladies latin cokoliv, co je Vám pohodlné, například legíny, tílko, sukýnka, šaty. Obuv buďto bosky, tenisky s bílou podrážkou nebo taneční boty.
Na jógu pohodlný oděv- leginy nebo kraťasy, tričko. Pokud máte vlastní karimatku, určitě si ji vezměte prosím, budeme mít samozřejmě pro ty kdo nemá .
Adresa:
Taneční studio Fortuna Zlín
Bartošova 4393
Zlín
760 01

4. Podlaží (3. Patro ve výtahu)

Je to vchod přímo pod restaurací Kozlovna. Když vejdete dovnitř, půjdete podle šipek. Je to 4.podlaží když jdete po schodech, ALE VE VÝTAHU JE TO OZNAČENO JAKO 3.PATRO.

Zuz a Michal