Ladies latin and yoga

 Uherské Hradiště

Čtvrtek 1x za 14 dní
kapacita: min. 20 osob - max. 50 osob

18:45 - 19:45 Ladies latin

20:00 - 21:00 Yoga

Změna!!! začínáme až po jarních prázdninách!!! První lekce proběhne 7.3.2024. a končíme 13.6.2024

Zveme Vás na oblíbenou hodinu ladies latin v Taneční škole Rokaso v Uherském Hradišti. V této hodině, určené pro sólo ženy, si zatancujeme jednoduché variace tanců samba, chacha, salsa, bachata, rumba a jive. Kombinace jsou jednoduché, abyste se nemusely soustředit na choreografii,ale mohly se uvolnit a vytancovat se po náročném dni. Není potřeba žádné předchozí zkušenosti s tancem. Po této lekci, pokud máte ještě povolené vycházky :-) Vám doporučujeme zůstat na lekci jógy, ve které zpevníme a zpružníme naše těla a závěrečná relaxace s muzikoterapií a čajem nás odnese do jiného světa mimo naši realitu.

LADIES LATIN: 

permanentka 1200,-Kč/ 8 lekcí

jednorázový vstup 180,- Kč 

YOGA:

permanentka 1200,-Kč/ 8 lekcí

jednorázový vstup 180,- Kč

LADIES LATIN AND YOGA (zvýhodněná cena):

permanentka 2000,-Kč/ 8 lekcí 

jednorázový vstup 300,-Kč


Už teď se na všechny těšíme!

Kurz se uskuteční při naplnění minimálního počtu účastníků.

Co doporučujeme na oblečení?
Na Ladies latin cokoliv, co je Vám pohodlné, například legíny, tílko, sukýnka, šaty. Obuv buďto bosky, tenisky s bílou podrážkou nebo taneční boty.
Na jógu pohodlný oděv- leginy nebo kraťasy, tričko. Pokud máte vlastní karimatku, určitě si ji vezměte prosím, budeme mít samozřejmě pro ty kdo nemá .
Adresa:
Kulturní dům Sady
Solná cesta 311
Sady - Uherské hradiště

Přijeďte určitě trochu dříve, ať můžete v klidu zaparkovat. Kapacita parkovacího místa před sálem není dostatečná pro všechny. Parkování je ale možné i v okolních uličkách, takže to problém není, jen ať nejezdíte na poslední chvíli:)

Zuz a Michal