Ladies latin and yoga

 Uherské Hradiště

Kdy:       Čtvrtek   (1x za 14 dní)

Kde:       KD Sady, Uherské Hradiště ( Taneční klub Rokaso UH)

18:45 - 19:45 Ladies latin

20:00 - 21:00 Yoga

Začínáme 7.3.2024 a uvidíme se pravidelně jednou za 14 dní ve čtvrtek.Poslední lekce proběhne 13.6.2024.
Zveme Vás na oblíbenou hodinu ladies latin v Taneční škole Rokaso v Uherském Hradišti. V této hodině, určené pro sólo ženy, si zatancujeme jednoduché variace tanců samba, chacha, salsa, bachata, rumba a jive. Kombinace jsou jednoduché, abyste se nemusely soustředit na choreografii,ale mohly se uvolnit a vytancovat se po náročném dni. Není potřeba žádné předchozí zkušenosti s tancem. Po této lekci, pokud máte ještě povolené vycházky :-) Vám doporučujeme zůstat na lekci jógy, ve které zpevníme a zpružníme naše těla a závěrečná relaxace s muzikoterapií a čajem nás odnese do jiného světa mimo naši realitu.

LADIES LATIN:

jednorázový vstup 180,- Kč 

YOGA:

jednorázový vstup 180,- Kč

LADIES LATIN AND YOGA (zvýhodněná cena):

jednorázový vstup 300,-Kč


Už teď se na všechny těšíme!

Co doporučujeme na oblečení?
Na Ladies latin cokoliv, co je Vám pohodlné, například legíny, tílko, sukýnka, šaty. Obuv buďto bosky, tenisky s bílou podrážkou nebo taneční boty.
Na jógu pohodlný oděv- leginy nebo kraťasy, tričko. Pokud máte vlastní karimatku, určitě si ji vezměte prosím, budeme mít samozřejmě pro ty kdo nemá .
Adresa:
Kulturní dům Sady
Solná cesta 311
Sady - Uherské hradiště

Přijeďte určitě trochu dříve, ať můžete v klidu zaparkovat. Kapacita parkovacího místa před sálem není dostatečná pro všechny. Parkování je ale možné i v okolních uličkách, takže to problém není, jen ať nejezdíte na poslední chvíli:)

Zuz a Michal