Ladies latin and Yoga

 Uherské Hradiště

Kdy: Neděle (1x za 14 dní)
Kde: KD Sady, Uherské Hradiště ( v TK Rokaso UH)

17:30 - 18:30 Ladies latin

18:45 - 20:00 Yoga

Jarní sezónu jsme již ukončili, a začínáme opět až v září (pozdim 2024). Užijte si léto!!!

Zveme Vás na tanec a jogu v Taneční škole Rokaso v Uherském Hradišti. Chtěli bychom Vám ukázat, že latina s jógou je skvělá kombinace. Ladies latin nás nahodí do vysoké tepové frekvence, budeme tancovat jednoduché variace, na které nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost. Po tomto kardiu nás čeká jóga, ve které zpevníme a zpružníme naše těla a závěrečná relaxace s muzikoterapií a čajem nás odnese do jiného světa mimo naši realitu.

Na jógu můžete samozřejmě pozvat i Vaše polovičky. Můžete se přihlásit na jednotlivé lekce (150 Kč za lekci), nebo využít akci (250 Kč za obě) a dát si do těla spojením obou lekcí.


Už teď se na všechny těšíme!

Pokud Vám nevyhovuje neděle, nebo byste chtěli tančit a cvičit více, můžete se k nám přidat také ve čtvrtek (1x za 14 dní)

Co doporučujeme na oblečení?
Na Ladies latin cokoliv, co je Vám pohodlné, například legíny, tílko, sukýnka, šaty. Obuv buďto bosky, tenisky s bílou podrážkou nebo taneční boty.
Na jógu pohodlný oděv- leginy nebo kraťasy, tričko. Pokud máte vlastní karimatku, určitě si ji vezměte prosím, budeme mít samozřejmě pro ty kdo nemá .
Adresa:
Kulturní dům Sady
Solná cesta 311
Sady - Uherské hradiště

Přijeďte určitě trochu dříve, ať můžete v klidu zaparkovat. Kapacita parkovacího místa před sálem není dostatečná pro všechny. Parkování je ale možné i v okolních uličkách, takže to problém není, jen ať nejezdíte na poslední chvíli:)

Zuz a Michal